Firmamız “SELİM ELEKTRİK” 1992 yılında ERZİNCAN’da elektrik, inşaat ve dekorasyon malzemelerinin satışı, uygulaması ve taahhüt işleri ile iş hayatına başlamıştır.

Firmamız, aynı senelerde bölgemizde elektrik konusundaki deneyimli, donanımlı firma ve ekip eksikliğini hissederek önemli kararlar alıp büyük adımlar atmıştır. Çok kısa bir zamanda uygulama ekibini oluşturarak konusunda uzman kadrolar yetiştirmiştir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, müşterilerimizin SELİM ELEKTRİK’e duyması gereken güveni sağlamıştır. Müşterilerine, kaliteli malzemeyi ve kaliteli uygulama bilincini bir arada sunabilmek amacıyla sektöründeki lider markalarla çalışmaya başlamıştır.

1998 yılında ikinci şubesini “TEKİRDAĞ-ÇORLU” ya açarak burada da taahhüt, fabrika montajı, O.G.-A.G. nakil hatları ve trafo montajı işleriyle kısa zamanda adından güvenle söz ettirmiştir.

Firmamız 2007 yılı başında faaliyet konusunu genişletmek için şirketleşmiş ve adını “SELİM ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.” olarak değiştirmiştir.

Hemen Ara
Araç çubuğuna atla